Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.670

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 831

Plisi

0 800

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.110

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.163

Paje Nuserije

28 ±0 4.278

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.887

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.192

Skulptura

3 1.561

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.191

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 828

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 874

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.215

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.182

Ninulla – Këngë djepi

0 1.207

Shqipja përballë sfidave

0 1.190

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.134

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.688

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.199

Dasma Shqiptare

0 841
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)