Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.375

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 786

Plisi

0 756

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 1.954

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.073

Paje Nuserije

28 ±0 3.913

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.722

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.087

Skulptura

3 1.487

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.087

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 773

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 828

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.106

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.075

Ninulla – Këngë djepi

0 1.095

Shqipja përballë sfidave

0 1.088

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 1.967

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.594

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.099

Dasma Shqiptare

0 793
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)