Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 3.307

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 669

Plisi

0 637

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 1.591

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 864

Paje Nuserije

28 ±0 3.328

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.446

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 868

Skulptura

3 1.253

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 868

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 646

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 701

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 881

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 857

Ninulla – Këngë djepi

0 879

Shqipja përballë sfidave

0 873

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 1.601

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.361

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 881

Dasma Shqiptare

0 673
  • Benutzer online 8

    8 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)