Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.667

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 831

Plisi

0 798

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.109

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.163

Paje Nuserije

28 ±0 4.267

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.883

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.190

Skulptura

3 1.560

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.191

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 828

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 871

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.215

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.181

Ninulla – Këngë djepi

0 1.206

Shqipja përballë sfidave

0 1.190

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.134

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.685

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.197

Dasma Shqiptare

0 840
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)