Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 2.496

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 477

Plisi

0 446

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 1.192

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 658

Paje Nuserije

28 ±0 2.556

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.049

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 665

Skulptura

3 876

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 658

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 451

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 508

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 675

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 651

Ninulla – Këngë djepi

0 669

Shqipja përballë sfidave

0 667

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 1.201

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 979

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 674

Dasma Shqiptare

0 477
  • Benutzer online 12

    12 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)