Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.913

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 890

Plisi

0 857

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.221

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.240

Paje Nuserije

28 ±0 4.656

Anessa

Dasma Shqiptare

1 2.040

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.277

Skulptura

3 1.663

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.261

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 901

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 930

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.294

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.271

Ninulla – Këngë djepi

0 1.297

Shqipja përballë sfidave

0 1.266

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.247

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.800

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.272

Dasma Shqiptare

0 900
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)