Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 441

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 60

Plisi

0 36

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 191

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 119

Paje Nuserije

28 ±0 680

Anessa

Dasma Shqiptare

1 133

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 127

Skulptura

3 54

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 118

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 32

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 89

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 134

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 115

Ninulla – Këngë djepi

0 132

Shqipja përballë sfidave

0 122

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 207

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 138

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 125

Dasma Shqiptare

0 54
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,03 Beiträge pro Tag)