Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 3.918

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 779

Plisi

0 745

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 1.849

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.006

Paje Nuserije

28 ±0 3.797

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.676

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.009

Skulptura

3 1.468

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.014

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 761

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 815

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.027

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.003

Ninulla – Këngë djepi

0 1.024

Shqipja përballë sfidave

0 1.016

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 1.862

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.577

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.029

Dasma Shqiptare

0 786
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)