Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.427

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 787

Plisi

0 760

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 1.977

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.091

Paje Nuserije

28 ±0 3.936

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.729

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.103

Skulptura

3 1.490

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.106

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 778

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 832

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.121

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.091

Ninulla – Këngë djepi

0 1.108

Shqipja përballë sfidave

0 1.102

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 1.987

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.599

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.116

Dasma Shqiptare

0 797
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)