Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.783

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 857

Plisi

0 823

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.162

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.197

Paje Nuserije

28 ±0 4.443

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.935

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.237

Skulptura

3 1.603

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.223

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 874

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 901

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.248

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.217

Ninulla – Këngë djepi

0 1.242

Shqipja përballë sfidave

0 1.222

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.190

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.735

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.237

Dasma Shqiptare

0 868
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)