Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 2.531

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 484

Plisi

0 453

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 1.209

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 665

Paje Nuserije

28 ±0 2.586

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.066

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 673

Skulptura

3 890

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 668

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 458

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 515

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 682

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 660

Ninulla – Këngë djepi

0 678

Shqipja përballë sfidave

0 676

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 1.218

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 993

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 683

Dasma Shqiptare

0 484
  • Benutzer online 7

    7 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)