Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.640

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 819

Plisi

0 788

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.088

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.155

Paje Nuserije

28 ±0 4.198

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.859

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.172

Skulptura

3 1.539

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.169

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 817

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 861

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.189

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.163

Ninulla – Këngë djepi

0 1.188

Shqipja përballë sfidave

0 1.169

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.102

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.669

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.187

Dasma Shqiptare

0 831
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)