Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.581

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 799

Plisi

0 773

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.060

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.137

Paje Nuserije

28 ±0 4.074

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.794

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.149

Skulptura

3 1.509

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.153

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 800

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 846

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.167

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.139

Ninulla – Këngë djepi

0 1.157

Shqipja përballë sfidave

0 1.148

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.062

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.641

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.160

Dasma Shqiptare

0 813
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)