Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.693

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 841

Plisi

0 807

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.121

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.177

Paje Nuserije

28 ±0 4.324

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.898

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.200

Skulptura

3 1.572

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.199

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 837

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 883

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.225

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.187

Ninulla – Këngë djepi

0 1.215

Shqipja përballë sfidave

0 1.198

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.146

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.700

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.215

Dasma Shqiptare

0 851
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)