Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.336

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 785

Plisi

0 755

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 1.937

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.062

Paje Nuserije

28 ±0 3.897

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.711

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.076

Skulptura

3 1.484

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.077

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 770

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 827

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.094

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.063

Ninulla – Këngë djepi

0 1.084

Shqipja përballë sfidave

0 1.074

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 1.948

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.594

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.089

Dasma Shqiptare

0 793
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)