Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 5.534

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 1.003

Plisi

0 1.062

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.739

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.401

Paje Nuserije

28 ±0 5.714

Anessa

Dasma Shqiptare

1 2.294

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.466

Skulptura

3 1.955

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.443

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 1.138

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 1.069

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.462

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.484

Ninulla – Këngë djepi

0 1.590

Shqipja përballë sfidave

0 1.447

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.632

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 2.250

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.432

Dasma Shqiptare

0 1.186
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)