Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.629

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 815

Plisi

0 784

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.081

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.150

Paje Nuserije

28 ±0 4.175

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.850

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.166

Skulptura

3 1.533

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.164

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 813

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 858

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.185

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.156

Ninulla – Këngë djepi

0 1.181

Shqipja përballë sfidave

0 1.166

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.098

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.663

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.183

Dasma Shqiptare

0 825
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)