Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.390

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 786

Plisi

0 757

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 1.960

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.078

Paje Nuserije

28 ±0 3.918

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.724

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.091

Skulptura

3 1.487

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.094

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 775

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 830

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.110

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.078

Ninulla – Këngë djepi

0 1.099

Shqipja përballë sfidave

0 1.091

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 1.970

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.595

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.104

Dasma Shqiptare

0 794
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)