Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 5.682

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 1.013

Plisi

0 1.124

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.936

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.424

Paje Nuserije

28 ±0 5.916

Anessa

Dasma Shqiptare

1 2.318

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.483

Skulptura

3 2.011

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.464

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 1.225

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 1.085

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.480

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.526

Ninulla – Këngë djepi

0 1.681

Shqipja përballë sfidave

0 1.461

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.745

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 2.419

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.450

Dasma Shqiptare

0 1.293
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)