Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 3.802

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 775

Plisi

0 742

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 1.822

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 987

Paje Nuserije

28 ±0 3.775

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.666

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 990

Skulptura

3 1.459

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 993

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 753

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 808

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.006

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 982

Ninulla – Këngë djepi

0 1.006

Shqipja përballë sfidave

0 997

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 1.832

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.571

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.007

Dasma Shqiptare

0 781
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)