Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.637

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 818

Plisi

0 787

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.087

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.153

Paje Nuserije

28 ±0 4.194

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.858

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.170

Skulptura

3 1.537

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.168

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 816

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 860

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.188

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.160

Ninulla – Këngë djepi

0 1.184

Shqipja përballë sfidave

0 1.169

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.102

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.666

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.185

Dasma Shqiptare

0 829
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)