Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 599

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 63

Plisi

0 38

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 262

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 171

Paje Nuserije

28 ±0 743

Anessa

Dasma Shqiptare

1 170

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 176

Skulptura

3 63

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 171

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 36

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 95

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 183

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 162

Ninulla – Këngë djepi

0 180

Shqipja përballë sfidave

0 171

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 279

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 150

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 175

Dasma Shqiptare

0 57
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,03 Beiträge pro Tag)