Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.128

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 784

Plisi

0 752

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 1.903

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.035

Paje Nuserije

28 ±0 3.864

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.697

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.049

Skulptura

3 1.482

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.053

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 768

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 823

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.066

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.040

Ninulla – Këngë djepi

0 1.058

Shqipja përballë sfidave

0 1.051

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 1.911

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.587

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.066

Dasma Shqiptare

0 791
  • Benutzer online 4

    4 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)