Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.775

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 856

Plisi

0 820

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.154

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.192

Paje Nuserije

28 ±0 4.433

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.932

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.233

Skulptura

3 1.601

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.221

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 870

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 898

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.243

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.215

Ninulla – Këngë djepi

0 1.239

Shqipja përballë sfidave

0 1.220

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.186

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.733

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.234

Dasma Shqiptare

0 866
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)