Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 7.480

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 1.143

Plisi

0 1.849

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 5.641

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.604

Paje Nuserije

28 ±0 7.205

Anessa

Dasma Shqiptare

1 2.568

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.694

Skulptura

3 2.329

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.675

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 2.293

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 1.238

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.698

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 2.134

Ninulla – Këngë djepi

0 3.037

Shqipja përballë sfidave

0 1.639

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 4.083

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 4.602

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.679

Dasma Shqiptare

0 2.731
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)