Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.575

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 798

Plisi

0 772

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.057

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.136

Paje Nuserije

28 ±0 4.042

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.792

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.148

Skulptura

3 1.505

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.152

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 799

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 845

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.166

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.138

Ninulla – Këngë djepi

0 1.156

Shqipja përballë sfidave

0 1.147

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.060

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.637

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.159

Dasma Shqiptare

0 812
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)