Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 1.779

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 314

Plisi

0 283

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 846

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 479

Paje Nuserije

28 ±0 1.887

Anessa

Dasma Shqiptare

1 717

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 488

Skulptura

3 555

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 480

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 283

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 345

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 494

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 475

Ninulla – Këngë djepi

0 492

Shqipja përballë sfidave

0 488

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 859

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 653

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 495

Dasma Shqiptare

0 311
  • Benutzer online 12

    12 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)