Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.626

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 814

Plisi

0 782

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.078

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.148

Paje Nuserije

28 ±0 4.167

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.846

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.162

Skulptura

3 1.532

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.162

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 811

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 856

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.183

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.154

Ninulla – Këngë djepi

0 1.178

Shqipja përballë sfidave

0 1.165

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.096

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.661

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.181

Dasma Shqiptare

0 823
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)