Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 1.807

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 321

Plisi

0 290

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 860

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 487

Paje Nuserije

28 ±0 1.917

Anessa

Dasma Shqiptare

1 731

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 495

Skulptura

3 569

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 488

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 291

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 352

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 501

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 482

Ninulla – Këngë djepi

0 499

Shqipja përballë sfidave

0 495

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 874

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 669

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 502

Dasma Shqiptare

0 318
  • Benutzer online 13

    13 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)