Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.656

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 826

Plisi

0 794

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.099

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.158

Paje Nuserije

28 ±0 4.231

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.873

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.184

Skulptura

3 1.551

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.186

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 825

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 866

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.204

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.175

Ninulla – Këngë djepi

0 1.196

Shqipja përballë sfidave

0 1.181

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.120

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.674

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.193

Dasma Shqiptare

0 835
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)