Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 3.331

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 675

Plisi

0 643

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 1.603

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 870

Paje Nuserije

28 ±0 3.352

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.458

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 874

Skulptura

3 1.265

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 874

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 652

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 707

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 887

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 863

Ninulla – Këngë djepi

0 885

Shqipja përballë sfidave

0 879

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 1.613

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.373

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 887

Dasma Shqiptare

0 679
  • Benutzer online 11

    11 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)