Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.452

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 787

Plisi

0 762

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 1.992

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.098

Paje Nuserije

28 ±0 3.945

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.737

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.111

Skulptura

3 1.492

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.112

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 779

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 832

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.127

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.098

Ninulla – Këngë djepi

0 1.115

Shqipja përballë sfidave

0 1.108

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 1.996

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.607

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.122

Dasma Shqiptare

0 798
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)