Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.581

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 800

Plisi

0 773

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.061

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.137

Paje Nuserije

28 ±0 4.074

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.794

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.150

Skulptura

3 1.509

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.153

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 801

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 847

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.168

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.141

Ninulla – Këngë djepi

0 1.159

Shqipja përballë sfidave

0 1.149

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.063

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.641

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.160

Dasma Shqiptare

0 813
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)