Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 5.419

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 991

Plisi

0 1.029

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.604

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.377

Paje Nuserije

28 ±0 5.505

Anessa

Dasma Shqiptare

1 2.258

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.443

Skulptura

3 1.910

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.414

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 1.086

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 1.050

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.437

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.448

Ninulla – Këngë djepi

0 1.521

Shqipja përballë sfidave

0 1.423

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.546

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 2.139

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.401

Dasma Shqiptare

0 1.115
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)