Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.932

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 892

Plisi

0 858

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.240

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.249

Paje Nuserije

28 ±0 4.680

Anessa

Dasma Shqiptare

1 2.049

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.282

Skulptura

3 1.666

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.263

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 905

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 938

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.301

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.277

Ninulla – Këngë djepi

0 1.306

Shqipja përballë sfidave

0 1.268

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.253

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.812

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.276

Dasma Shqiptare

0 901
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)