Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.001

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 779

Plisi

0 747

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 1.873

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.017

Paje Nuserije

28 ±0 3.821

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.684

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.026

Skulptura

3 1.469

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.030

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 762

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 816

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.044

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.019

Ninulla – Këngë djepi

0 1.037

Shqipja përballë sfidave

0 1.029

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 1.881

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.579

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.045

Dasma Shqiptare

0 786
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)