Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 687

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 69

Plisi

0 41

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 303

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 200

Paje Nuserije

28 ±0 853

Anessa

Dasma Shqiptare

1 206

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 207

Skulptura

3 67

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 202

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 39

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 100

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 213

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 193

Ninulla – Këngë djepi

0 209

Shqipja përballë sfidave

0 201

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 320

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 153

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 206

Dasma Shqiptare

0 60
  • Benutzer online 2

    2 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,03 Beiträge pro Tag)