Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 5.235

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 961

Plisi

0 944

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.401

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.331

Paje Nuserije

28 ±0 5.146

Anessa

Dasma Shqiptare

1 2.185

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.391

Skulptura

3 1.827

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.369

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 979

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 1.013

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.387

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.367

Ninulla – Këngë djepi

0 1.414

Shqipja përballë sfidave

0 1.371

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.406

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.952

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.353

Dasma Shqiptare

0 997
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)