Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 1.795

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 318

Plisi

0 287

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 854

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 483

Paje Nuserije

28 ±0 1.903

Anessa

Dasma Shqiptare

1 725

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 492

Skulptura

3 563

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 484

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 287

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 349

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 498

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 479

Ninulla – Këngë djepi

0 496

Shqipja përballë sfidave

0 492

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 867

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 661

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 499

Dasma Shqiptare

0 315
  • Benutzer online 12

    12 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)