Poezi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Larg vendlinjes i pa shpi

6 +1 1.778

Moxxi

Angepinnt Poezi Dëshmorëve

19 5.060

.:Zeshkanja:.

Angepinnt Poezi dhe krijime që i kushtohen Gjuhës Shqipe

141 +2 6.243

.:Zєѕнкαηנα:.

Angepinnt Poezi Humoristike

89 +1 8.560

Moxxi

Angepinnt **Foto Me Poezi**

48 +1 9.277

*Syri-Embel*

Migjeni

0 12

Ah Ky Mini Fundi

0 12

Poezi Dashurie Italisht

0 14

Pa ty nuk ndihem mir

 • Falke
 • Falke
0 18

O JU POLITIKAN MENDONI NJIHER E PERGJITHMON PER KET POPULL

0 19

TROKAS

0 20

Per nje loke

0 20

Pendimi qaj ti qaj

 • Falke
 • Falke
0 20

Qte bej<<<<<<<

 • Falke
 • Falke
0 20

Guximtari nga Ndre Mjeda

0 21

Disa poezi Per Dashuri

0 21

oj ????

0 21

Poezi Nga Naim Frasheri

1 21

Daja_swe™

Tragjedia

 • Falke
 • Falke
0 21

Poezi dashurie

0 22
 • Statistik

  283 Themen - 6.748 Beiträge (1,71 Beiträge pro Tag)