Poezi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Larg vendlinjes i pa shpi

6 +1 1.731

Moxxi

Angepinnt Poezi Dëshmorëve

19 4.834

.:Zeshkanja:.

Angepinnt Poezi dhe krijime që i kushtohen Gjuhës Shqipe

141 +2 5.953

.:Zєѕнкαηנα:.

Angepinnt Poezi Humoristike

89 +1 7.962

Moxxi

Angepinnt **Foto Me Poezi**

48 +1 8.646

*Syri-Embel*

Migjeni

0 11

Ah Ky Mini Fundi

0 11

Poezi Dashurie Italisht

0 13

Pa ty nuk ndihem mir

 • Falke
 • Falke
0 17

O JU POLITIKAN MENDONI NJIHER E PERGJITHMON PER KET POPULL

0 18

Per nje loke

0 18

Mbahu E Fort Medvegje Oj Moter ''

0 +1 18

Pendimi qaj ti qaj

 • Falke
 • Falke
0 18

Malli per Dashuri

 • Falke
 • Falke
0 18

Qte bej<<<<<<<

 • Falke
 • Falke
0 18

Guximtari nga Ndre Mjeda

0 19

TROKAS

0 19

oj ????

0 19

Poezi Nga Naim Frasheri

1 19

Daja_swe™

Disa poezi Per Dashuri

0 20
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  283 Themen - 6.748 Beiträge (1,78 Beiträge pro Tag)