Poezi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Shpirt Femër

8 1.874

.:Zєѕнкαηנα:.

SMS Liebessprüche

26 +1 271

Dαנα_ѕωє™

Mbajeni fjalen dhe besen

0 39

Poezi Vuajtje te heshtura

187 ±0 3.526

.:Zєѕнкαηנα:.

Cikël Poetik Nga Ejup Ceraja

3 938

.:Zєѕнкαηנα:.

Poezi te lara me lot

50 −1 445

Anessa

Cikël Poetik Nga Përmbledhja"tokë Dardane

37 230

Daja_swe™

Poezi nga Maniela Hoxholli (Sota)

56 436

Daja_swe™

Irena Gjoni

9 80

Daja_swe™

Poezi Nga Beqir Buzuku

9 60

.:Zeshkanja:.

Poezi Gjuha Shqipe

2 59

.:Zeshkanja:.

Cikël Poetik Nga Përmbledhja Poetike"agsholi"

6 68

.:Zeshkanja:.

Dëshmorët Nuk Vdesin"poezi Nga Ramadan Latifaj

9 1.846

.:Zeshkanja:.

Poeti Ynë Engjëll Koliqi

7 1.662

.:Zeshkanja:.

* * * * * * * Nga Nënë Tereza

4 1.194

.:Zeshkanja:.

Cikel poetik nga VIOLA ISUFAJ

10 132

.:Zeshkanja:.

Poezi nga Lumo kolleshi

34 185

.:Zeshkanja:.

Poezi nga Shkrimtari Arsim Halili .!

12 102

.:Zeshkanja:.

Poezi nga shkrimtari Gjakush Tana.

17 141

.:Zeshkanja:.

Sorkadhja Shqiptare

2 48

.:Zeshkanja:.

  • Statistik

    283 Themen - 6.748 Beiträge (1,7 Beiträge pro Tag)