Libra Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt ABETARE ELEKTRONIKE

 • Aldin
 • Lek
13 +6 5.129

Lek

KANUNI I LEKE DUKAGJINIT by Joker

 • Joker
 • as-14gl
4 −1 483

as-14gl

E vërteta mbi Shqipërinë dhe shqiptarët - Libër nga Pashko Vasa

6 −1 1.477

Ipaemen

Albanët me famë në mijëvjeçarë -Elena Kocaqi

2 −1 866

as-14gl

Vjersha per Femi---BY PASHA_SWE

0 111

DRITERO AGOLLI--BY PASHA_SWE

0 66

Ismail Kadare---By Pasha_Swe

1 172

eljon

A.Z.CAJUPI---BY PASHA_SWE

0 58

NË DASHTË ZOTI-NAIM FRASHERI---BY PASHA_SWE

0 444

PETRO MARKO---BY PASHA_SWE

0 79

Gjergj Fishta---BY PASHA

5 175

Lek

Ali Berisha: Gabimet e një fjalori të madh

0 435

ANDON ZAKO CAJUPI--REPORTAZH---BY PASHA_SWE

0 65

Fjalor i kometimit te enderrave--BY PASHA_SWE™

0 308

LULI I VOCERR--BY PASHA_SWE™

0 250

Tekste Kengesh Shqip

 • lena
 • lena
83 ±0 1.091

lena

U n I k K a T i L-KANUNI I KATILIT-BY PASHA_SWE

0 78

Une me jarana

1 129

lonii84

Perralla E NJe Nene

0 46

Perralla E Arberit

0 50
 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  175 Themen - 1.081 Beiträge (0,29 Beiträge pro Tag)