Libra Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt ABETARE ELEKTRONIKE

 • Aldin
 • Lek
13 +6 5.079

Lek

:::C'fare mendimi keni...!?!:::

2 77

ymeri

'Terrori i Serbisë pushtuese mbi shqiptarët 1844-1999'

6 ±0 1.510

eagle

"lulja La Lulishten"adem Berisha

65 229

shaban cakolli

"ZAMBAKU I GJAKOVËS" (POEZI) - Sabahate Bytyçi

0 160

“KAFENEJA BALLKANIKE” – Begzat Baliu - Dramë, në 3 gjuhë: Shqip, Italisht dhe holandisht (verzioni më i ri)

1 248

.:Zeshkanja:.

| Libri Shqip | Fjal dhe Gure

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 778

| Libri Shqip | I cmendur rreth shtpise

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 745

| Libri Shqip | Ismail Kadare Gjakftohtesia

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 785

10 librat qe duhet lexuar secili shqiptar

7 423

lumasi

1001 nete

1 1.522

arushi

A.Z.CAJUPI---BY PASHA_SWE

0 57

Abetaret Shqipe Dhe Trajektorja E Tyre Historiko - Pedagogjike

21 263

Daja_swe™

Adem Demaçi |NËNA SHEGË E PESË GOCAT|

 • Bfedi
 • Bfedi
0 357

AJO QË PËRSËRITET NË FOLE TË SHQIPES (poemë) - Kasam Shaqirvella

0 32

Akademia Shqiptare e Shkencave |HISTORIA E POPULLIT SHQIPTAR|

 • Bfedi
 • Bfedi
3 ±0 172

Bfedi

Albanët me famë në mijëvjeçarë -Elena Kocaqi

2 −1 813

as-14gl

Albin Kurti, simbol i lirisë së mohuar të popullit të Kosovës

1 520

PASHA_SWE™

Albumi

1 83

Lek

Ali Berisha: Gabimet e një fjalori të madh

0 412
 • Statistik

  175 Themen - 1.081 Beiträge (0,3 Beiträge pro Tag)