Libra Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt ABETARE ELEKTRONIKE

  • Aldin
  • Lek
13 +6 4.610

Lek

SUVENIR (Novele) - Suzana Kuqi

0 17

STINË PA DIEJ (poezi) - Lebit Murtish

0 18

Ky dhe ka Zot-Labit Murtishi

0 19

QEVERISJA VENDORE - Shqyrtime krahasimtare- Ferid Selimi

0 22

MENDIMI SOCIOLOGJIK SHQIPTAR - Fatos Tarifa dhe Lekë Sokoli

0 23

NË AKUJ DIGJEM - Vera Istrefi

0 24

ANKTHI I ARTË(ROMAN) - Labit Murtishi

0 25

PROFESOR QAZIM BERISHA YLL I PASHUAR NË PLEJADËN E HERONJËVE TË ARSIMIT DHE EDUKIMIT - Bajram Kurti

0 25

REFLEKSIONE MBI LUFTËN ÇLIRIMTARE NË KOSOVË-Dr. Sylejman Abazi (NESHAJ)

0 26

SHPRESË E THYER (poezi) - Kasam Shaqirvela

0 26

ANTOLOGJI E POEZISË ARVANITASE - Teuta Kamberi - Llalla

0 26

KOHA KUR TË KETË KOHË (poezi) - Jeton Kelmendi

0 26

VARGU MAGJIK (Roman)- Lebit Murtishi

0 26

Pinoku

0 27

MBI AUTORËSINË E BIBLOGRAFISË SË SKËNDERBEUT - Begzad Baliu

0 27

AJO QË PËRSËRITET NË FOLE TË SHQIPES (poemë) - Kasam Shaqirvella

0 27

RULET RUS PËR ALI PASHËN (Dramë)- Dr. Milazim Krasniqi

0 28

DOLLI E GJAKUT (poezi) - Lebit Murtishi

0 28

SHKRIME PUBLICISTIKE - Mehmet Bislimi

0 28
  • Statistik

    175 Themen - 1.081 Beiträge (0,3 Beiträge pro Tag)