Libra Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Vite Te Rinise Nga Enver Hoxha

4 +1 192

UKA_03

Luli i vocerr

3 552

babaroka

Nënë Tereza në sytë e botës - Libër nga Mehmet Gëzhilli

1 117

edson95

Fjal te urta

70 842

.:Zeshkanja:.

Mësoni Gjermanisht!

38 7.518

burdushi007

Promovohet libri “Terrori i Serbisë pushtuese mbi shqiptarët 1844-1999”

0 106

STRATEGJIA KRIMINALISTIKE - Dr.Ramo Maslesha

3 158

balu66

HAPAT NGA "A" DERI NË "Z" PËR KRIJIMIN E BEGATISË - Deepak Chopra

0 164

KOHË PARVENYSH (Poezi) - Vladimir Toroveci

0 279

PELLGU I DHEMBJES - Ferid Selimi - Jonuz Fetahaj

0 86

PROFESOR QAZIM BERISHA YLL I PASHUAR NË PLEJADËN E HERONJËVE TË ARSIMIT DHE EDUKIMIT - Bajram Kurti

0 62

NYDERIZ YMER PRIZRENI (Myderiz Ymer Prizreni ora, zemra dhe shpirti i Lidhjes Shqiptare të Prizrenit 1877 - 1887

1 98

AGIDENT

ROLI PELLAZGO - ILIR në krijimin e kombeve dhe gjuhëve evropiane - Elena Kocaqi

  • lonii84
  • Lek
4 405

Lek

POPULLI I TRADHETUAR-Tog Autoresh

1 +1 148

bagadami

Misha Glenny - McMafia: A Journey Through the Global Criminal Underworld /audio libër/

1 134

bagadami

KËSHTU ECËN NJERIU - Monografi kushtuar akademikut Ali Aliu, nga Kim Mehmeti

0 67

Kali i Bardhë - Kim Mehmeti

0 58

“KAFENEJA BALLKANIKE” – Begzat Baliu - Dramë, në 3 gjuhë: Shqip, Italisht dhe holandisht (verzioni më i ri)

1 381

.:Zeshkanja:.

METODIKA KRIMINALISTIKE (deliktet e gjakut, seksuale, pasurore)

1 121

bagadami

MBI TË KUPTIMTËN DHE TË PAKUPTIMTËN-Karl Gustav Jung(Shqiperuar nga Valdet Fetahu)

0 402
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    175 Themen - 1.081 Beiträge (0,26 Beiträge pro Tag)