Libra Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Gjergj Fishta---BY PASHA

5 147

Lek

Tregime

2 86

tattoo

Vjerrsha per Femije

22 +1 219

tattoo

Albin Kurti, simbol i lirisë së mohuar të popullit të Kosovës

1 300

PASHA_SWE™

Kosova antike

0 44

Daut Demaku

1 114

neli77

Enciklopedia letrare

6 68

.:Zeshkanja:.

Fjalor enciklopedik

0 73

Abetaret Shqipe Dhe Trajektorja E Tyre Historiko - Pedagogjike

21 186

Daja_swe™

Vaso Pasha

1 43

.:Zeshkanja:.

Si te shkruani nje Roman ?

2 45

Daja_swe™

Gishteza

4 56

Daja_swe™

U hap panairi i 12-të i librit “Prishtina 2010”

0 201

Tregim _ KËSULKUQJA

0 208

Sikur te isha djal nga Haki Stërmilli

91 6.852

.:Bossi:.

Libër jete

0 230

Stefanie Meyer - Twilight

0 25

Kush Po I Fryen Zjarrit Në Kosovë?!

0 225

Një Grua e Mirë

2 +1 415

ximi_ch

Ismail Kadare---By Pasha_Swe

1 152

eljon

  • Benutzer online 3

    3 Besucher

  • Statistik

    175 Themen - 1.081 Beiträge (0,32 Beiträge pro Tag)