Libra Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt ABETARE ELEKTRONIKE

 • Aldin
 • Lek
13 +6 3.841

Lek

Mihal Grameno |OXHAKU|

 • Bfedi
 • qeri
1 ±0 2.705

qeri

Kim Mehmeti |PREJ KALIT TË BARDHË DERI TE RRUGAÇËRIA PARTIAKE|

 • Bfedi
 • qeri
1 ±0 1.663

qeri

Kosova bëhet me hartë turistike

5 +1 2.332

Skendo8

Libri_tivari_1945

4 1.483

Skendo8

Libra shqip | RRËFIME TRONDITËSE,Femrat e Dhunuar gjate luftes se Kosoves | Luljeta Selimi |

1 ±0 1.733

Skendo8

UDHËT E YJEVE - Labit Murtishi (ROMAN)

 • lonii84
 • teki
4 1.969

teki

| Libri Shqip | Fjal dhe Gure

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 696

| Libri Shqip | Ismail Kadare Gjakftohtesia

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 695

| Libri Shqip | I cmendur rreth shtpise

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 665

Kanuni I Lek Dukagjinit

 • Bfedi
 • BFEDI
3 ±0 1.421

BFEDI

ANEKDOTA POPULLORE DHE SATIRA AUTORIALE II - Mehmet Bislimi

1 1.441

fati_TG

Mitrush Kuteli-Tregime Te Vjetra Shqiptare

2 1.571

arushi

1001 nete

1 1.361

arushi

Fjale Te Urta

18 1.601

shoq

Muharrem Blakaj |MISIONI SEKRET|

 • Bfedi
 • Bfedi
0 687

Ibrahim Kelmendi |ATENTATET|

 • Bfedi
 • Bfedi
0 726

Begzad Baliu |MBI AUTORËSINË E BIBLIOGRAFISË SË SKËNDERBEUT|

 • Bfedi
 • Bfedi
0 907

Ukshin Hoti |FILOZOFIA POLITIKE E ÇËSHTJES SHQIPTARE|

 • Bfedi
 • Bfedi
0 920

Dëshmorët E Ushtrisë Çlirimtare Të Kosovës

 • Bfedi
 • Bfedi
0 931
 • Benutzer online 9

  9 Besucher

 • Statistik

  175 Themen - 1.081 Beiträge (0,31 Beiträge pro Tag)