Libra Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt ABETARE ELEKTRONIKE

 • Aldin
 • Lek
13 +6 40.930

Lek

Mihal Grameno |OXHAKU|

 • Bfedi
 • qeri
1 ±0 4.386

qeri

Kim Mehmeti |PREJ KALIT TË BARDHË DERI TE RRUGAÇËRIA PARTIAKE|

 • Bfedi
 • qeri
1 ±0 2.941

qeri

Kosova bëhet me hartë turistike

5 +1 3.665

Skendo8

Libri_tivari_1945

4 2.241

Skendo8

Libra shqip | RRËFIME TRONDITËSE,Femrat e Dhunuar gjate luftes se Kosoves | Luljeta Selimi |

1 ±0 2.630

Skendo8

UDHËT E YJEVE - Labit Murtishi (ROMAN)

 • lonii84
 • teki
4 3.215

teki

| Libri Shqip | Fjal dhe Gure

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.420

| Libri Shqip | Ismail Kadare Gjakftohtesia

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.064

| Libri Shqip | I cmendur rreth shtpise

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.025

Kanuni I Lek Dukagjinit

 • Bfedi
 • BFEDI
3 ±0 2.168

BFEDI

ANEKDOTA POPULLORE DHE SATIRA AUTORIALE II - Mehmet Bislimi

1 2.426

fati_TG

Mitrush Kuteli-Tregime Te Vjetra Shqiptare

2 2.287

arushi

1001 nete

1 1.897

arushi

Fjale Te Urta

18 3.040

shoq

Muharrem Blakaj |MISIONI SEKRET|

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.034

Ibrahim Kelmendi |ATENTATET|

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.420

Begzad Baliu |MBI AUTORËSINË E BIBLIOGRAFISË SË SKËNDERBEUT|

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.883

Ukshin Hoti |FILOZOFIA POLITIKE E ÇËSHTJES SHQIPTARE|

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.666

Dëshmorët E Ushtrisë Çlirimtare Të Kosovës

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.503
 • Benutzer online 5

  5 Besucher

 • Statistik

  175 Themen - 1.081 Beiträge (0,24 Beiträge pro Tag)