Libra Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt ABETARE ELEKTRONIKE

 • Aldin
 • Lek
13 +6 5.785

Lek

Mihal Grameno |OXHAKU|

 • Bfedi
 • qeri
1 ±0 3.558

qeri

Kim Mehmeti |PREJ KALIT TË BARDHË DERI TE RRUGAÇËRIA PARTIAKE|

 • Bfedi
 • qeri
1 ±0 2.164

qeri

Kosova bëhet me hartë turistike

5 +1 3.053

Skendo8

Libri_tivari_1945

4 1.775

Skendo8

Libra shqip | RRËFIME TRONDITËSE,Femrat e Dhunuar gjate luftes se Kosoves | Luljeta Selimi |

1 ±0 2.250

Skendo8

UDHËT E YJEVE - Labit Murtishi (ROMAN)

 • lonii84
 • teki
4 2.681

teki

| Libri Shqip | Fjal dhe Gure

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 859

| Libri Shqip | Ismail Kadare Gjakftohtesia

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 867

| Libri Shqip | I cmendur rreth shtpise

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 812

Kanuni I Lek Dukagjinit

 • Bfedi
 • BFEDI
3 ±0 1.746

BFEDI

ANEKDOTA POPULLORE DHE SATIRA AUTORIALE II - Mehmet Bislimi

1 1.717

fati_TG

Mitrush Kuteli-Tregime Te Vjetra Shqiptare

2 1.955

arushi

1001 nete

1 1.626

arushi

Fjale Te Urta

18 2.155

shoq

Muharrem Blakaj |MISIONI SEKRET|

 • Bfedi
 • Bfedi
0 833

Ibrahim Kelmendi |ATENTATET|

 • Bfedi
 • Bfedi
0 890

Begzad Baliu |MBI AUTORËSINË E BIBLIOGRAFISË SË SKËNDERBEUT|

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.220

Ukshin Hoti |FILOZOFIA POLITIKE E ÇËSHTJES SHQIPTARE|

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.247

Dëshmorët E Ushtrisë Çlirimtare Të Kosovës

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.242
 • Statistik

  175 Themen - 1.081 Beiträge (0,26 Beiträge pro Tag)